Україна

Колишній депутат від Партії регіонів став членом Ради Нацбанку

Верховна Рада призначила членом Ради Національного банку України Василя Горбаля. За постанову проголосували 249 депутатів. Повідомляє 1News.

«Звільнити Ричаківську Віру Іванівну з посади члена Ради Національного банку України у зв’язку із закінченням строку її повноважень. Призначити членом Ради Національного банку України Горбаля Василя Михайловича», – вказано у постанові.

Сам Горбаль на своїй сторінці у Facebook подякував депутатам за підтримку. «Окреме спасибі за неголосування тим, в політичних симпатіях до кого мене звинувачували», – додав він.

Зазначимо, що «за» проголосували депутати від «Слуги народу», «Батьківщини», груп «За майбутнє» та «Довіра», а також позафраційні нардепи. 0 голосів за дали «Європейська солідарність» та «Голос». «Опозиційна платформа – За життя» дала тільки 2 голоси, при цьому 14 депутатів з цієї фракції утримались.

Цікаво, що в коментарях до повідомлення Горбаля депутатка від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко побажала йому удачі і зазначила, що фракція ЄС не голосувала, тому що в опозиції. “Ми ,як опозиція , утримуємося в голосуваннях за всі кадрові призначення. Але бажаємо удачі!”, – написала Геращенко.

Нагадаємо, Горбаль був депутатом парламенту 4-6 скликань від Партії регіонів. Він також займав посаду члена Ради НБУ у 2003-2005 і 2007-2014 роки.

Останні новини

Back to top button