Україна

Коломойський переніс офіс “Центренерго” після того, як змінилося керівництво компанії

Олігарх Ігор Коломойський переніс офіс “Центренерго” після того, як змінилося керівництво компанії. Про це повідомляють журналісти програми Наші гроші, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

У програмі повідомляється, що знайшли компанію в лісі, а дорога до неї була перегороджуючи трактором. Компанію вивезли в санаторій, який обслуговував її працівників.

Ззовні територія схожа на базу відпочинку, однак по периметру обтягнута колючим дротом.

Нагадуємо:

29 травня Фонд держмайна повернув “Центренерго” під контроль держави – наглядова рада “Центренерго” призначила в.о. гендиректора компанії Олександра Корчинського.

Президент Володимир Зеленський заявив, що всі нестратегічні підприємства будуть готуватися до приватизації, зокрема Центренерго”, приватизація буде проводитись після ситуації з COVID-19.

Раніше Сенниченко заявив, що Апеляційний суд скасував рішення Окружного адмінсуду Києва, який заборонив Фонду держмайна здійснювати дії, спрямовані на зміну членів дирекції ПАТ “Центренерго”, зокрема в.о. гендиректора компанії Володимира Потапенко.

У березні уряд погодився з пропозицією Фонду держмайна про призначення екс-гендиректора компанії “Технова” (Чернігівська ТЕЦ) Олександра Корчинського виконуючим обов’язки генерального директора ПАТ “Центренерго”.

У липні 2019-го ЕП повідомила, що екс-директор ТОВ “ДРФЦ” Віталій Бєляков з початку липня став новим неофіційним куратором вугільної галузі, змінивши у цій власника Віталія Кропачова.

Ініціатором заміни смотрящих став Ігор Коломойський, а підприємства групи “Приват” почали співпрацю з державним “Центренерго”, купуючи у нього дешеву електроенергію і продаючи йому дороге вугілля.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close