Україна

Коломойський і Боголюбов оскаржують націоналізацію “ПриватБанку”

У грудні 2016 року "Приватбанк" перейшов у держвласність

Колишні власники “Приватбанку” Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, а також компанія Triantal investments LTD оскаржили в суді націоналізацію фінансової установи.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зокрема, позивачі звернулися до Господарського суду Києва відносно визнання націоналізації банківської установи – недійсною. У своєму позові вони просять визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій публічного акціонерного товариства “Приватбанк” в частинах, що стосуються прав та інтересів позивачів.

“При цьому зазначеного договору для належного дослідження і встановлення зазначених в позові обставин позивачі до матеріалів позовної заяви не додали”, – йдеться у постанові суду.

Щоб зібрати потрібні докази, позивачам дали 10 днів. Поки ж судді залишили позовну заяву без руху.

Як повідомлялося, в грудні 2018 року у Високому суді Лондона було винесено офіційне рішення у справі за позовом “Приватбанку” до його екс-власників. Тоді судді дозволили банку оскаржити рішення суду першої інстанції в питанні юрисдикції.

Суд визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайському дій, але дійшов висновку, що не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.

У грудні 2016 року “Приватбанк” перейшов у держвласність.

У червні 2017 року Кабмін докапіталізувати банк на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора – компанії EY.

Джерело: ZN.UA.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close