Україна

Коломойський і Боголюбов купували елітну нерухомість у Великобританії та Ізраїлі на кошти «ПриватБанку», – ЗМІ

Власники ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов купували нерухомість в Лондоні і Ізраїлі на отримані з ПриватБанку кошти. Про це йдеться у фільмі Слідство Інфо «Зірвати банк» з посиланням на дані таємного звіту Kroll.

Зокрема, повідомляється, що Геннадій Боголюбов купував нерухомість в Лондоні — віллу в престижному районі Белгравія і офісний центр преміум-класу недалеко від Букінгемського палацу. За даними детективів Kroll, на 2016 рік Боголюбов володів нерухомістю на суму понад 90 млн фунтів стерлінгів.

Також у звіті Kroll фігурує будівля на Трафальгарській площі, проте як зазначають автори фільму, детективи точно не вказують, чи перебував вказаний будинок у власності Боголюбова станом на 2016 рік — власники будівлі заховані в острівній компанії.

Детективи агентства також підтвердили, що Ігор Коломойський і члени його сім’ї через ланцюжок фірм володіють мінімум двома віллами в ізраїльському місті Герцлія. Видання відзначає, що недавно одна з вілл в цьому районі була виставлена на продаж за $90 млн. Крім того, за даними видання Ігор Коломойський і члени його сім’ї володіють двома яхтами — 65-метрової і 90-метрової.

Автори фільму зазначають, що хоча Коломойського і пов’язують з елітною нерухомістю у Швейцарії, Франції та Ізраїлі, здебільшого цими активами володіє його сестра Лариса Черток.

Швейцарська вілла Черток знаходиться в елітному районі Женеви — Аньєр. За даними звіту Kroll, жінка купила нерухомість за $32 млн, однак детективи не змогли знайти підтвердження, що доходи жінки дозволяють здійснювати подібні покупки.

Крім того, сестра олігарха володіє ще низкою нерухомості у Швейцарії і Франції. Зокрема у фільмі повідомляється, що в її власності перебуває вілла на південно-східному узбережжі Франції, яку вважають головною резиденцією родини Коломойського.

Сама Черток відмовилася коментувати ситуацію журналістам Слідство Інфо, заявивши що «не хоче розмовляти» і «не дає коментарів ні з яких питань».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close