Україна

Колаборант Сальдо оголосив про формування “уряду” Херсонщини

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Колаборант Сальдо оголосив про формування уряду Херсонщини

“Заступником голови з питань сільського господарства” став Олексій Ковальов – народний депутат Верховної Ради, якого у травні виключили із фракції Слуга народу.

 
На території тимчасово окупованої частини Херсонської області сформовано так званий “уряд”. Про це у понеділок, 4 липня, повідомив колаборант Володимир Сальдо, призначений російськими загарбниками головою регіону.
 

 
“Вивчивши досвід побудови структур органів влади в регіонах Російської Федерації, вирішив сформувати “уряд” Херсонської області та підібрати туди найкращі кадри не лише серед мешканців Херсонщини, а й серед російських професіоналів та управлінців”, – заявив зрадник.
 
За словами Сальдо, “головою уряду” став Сергій Єлісєєв, який раніше обіймав посаду першого заступника голови уряду – керівника апарату Калінінградської області РФ. А “заступником голови з питань сільського господарства” став Олексій Ковальов – народний депутат Верховної Ради, якого у травні виключили із фракції Слуга народу.
“Заступником голови з внутрішньої політики” призначено Володимира Беспалова, раніше – першого заступника міністра з муніципального розвитку та внутрішньої політики Калінінградської області. “Міністерство освіти та науки” очолив Михайло Роликов, який був заступником голови адміністрації міського округу Кашира в Підмосков’ї.
 
“Йдеться не про кадрові перестановки, не про ротацію і навіть не про оновлення складу. Формується принципово інший орган влади – перший “уряд” незалежної, неукраїнської Херсонської області. Це не тимчасова, не військова, не якась проміжна адміністрація, а повноцінний “орган влади”, – додав Сальдо.
 
Раніше видання The Economist з посиланням на офіцера української військової розвідки повідомило, що передові частини ЗСУ перебувають, приблизно, за кілометр від околиць Херсона, але Оперативне командування Південь спростувало такі дані про просування ЗСУ до Херсона.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button