Україна

Коболєв пожертвував на благодійність майже 6 мільйонів гривень

Це увесь заробіток голови "Нафтогазу" за останні півроку

Глава НАК “Нафтогаз України” передав на благодійність 5 млн 867,1 тисячі гривень, які заробив починаючи з середини січня 2019 року.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Станом на 1 липня я передав на благодійність 5 млн 867,1 тис. грн. Це увесь мій заробіток в Нафтогазі за період з середини січня та до середини червня”, – написав Коболєв.

Зокрема, за його словами, він передав кожному з фондів – “Повернись живим”, “Таблеточки” та “Народний тил – Реабілітація” – по 1 млн 865,7 тис. грн. Фонду “Благомай” – 270 тис. грн.

Він також зазначив, що ці кошти благодійні фонди витратили:

На оборону: закупили обладнання та екіпірування для наших захисників; профінансували навчання офіцерів ЗСУ за інноваційною програмою;

На медицину: закупили значні обсяги медикаментів для онкохворих дітей;профінансували оздоровлення для дітей та членів сімей загиблих військовослужбовців;

На освіту: організували освітній профорієнтаційний захід для тисячі дітей з дитячих будинків, інтернатів і з сімей переселенців;

“Як і обіцяв, буду спрямовувати кошти на благодійність і далі – до кінця поточного року”, – резюмував Коболєв.

Він також додав, що інформація про використання фондами більшої частини коштів доступна на їх сайтах, щодо решти – буде доступна незабаром.

Джерело: Facebook

One Comment

  1. Сука! Для него эти 6 млн., шо жопы венчик. Свободно мог бы передать и 6 млрд. С собой, в могилу, не он ни его “мама” награбленное забрать не получиться. Уже “народные месники”, думаю, готовят ледорубы.

Back to top button