Україна

“Кнопкодавів” у Верховній Раді хочуть карати штрафом до 80 тисяч гривень

Також не виключають кримінальну відповідальність

Новообрані члени Верховної Ради планують карати так званих “кнопкодавів” штрафами від 50 до 80 тисяч грн, а також не виключають кримінальну відповідальність.

Про це заявив лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в ефірі одного з телеканалів, передає 1NEWS.

“Щодо “кнопкодавів” наша позиція наступна: вони повинні бути покарані суворо. Суворим покаранням ми передбачаємо або високі штрафи від 50 до 80 тис. грн – навіть для наших народних депутатів це вже буде боляче. Другий варіант – аж до кримінального покарання за такі діяння”, – заявив Разумков.

Жартома він зазначив, що “руки рубати не буде” таким штрафників.

“Наступним правильним етапом буде введення системи, яка б унеможливила голосування “за себе і за того хлопця”. Це можуть бути відбитки пальців, сенсорна кнопка – сьогодні підняли питання в самому кінці про сенсорну кнопку, правда ніхто до кінця не може відповісти, чи буде вона працювати”, – додав він.

Глава “Слуги народу” повідомив, що в партії планують впроваджувати таку систему.

“Інше питання – прогульники. Я говорив, що завжди потрібно карати людей, які не ходять на роботу”, – зазначив Разумков.

За словами лідера партії, в такому випадку простого співробітника вигнали б з роботи, а ось народного депутата вигнати не можна, тому що “є цілих 5 років, на які він отримав індульгенцію, що буде сидіти в парламенті”.

“Наша пропозиція наступна: якщо народний депутат протягом чергової сесії не був на 30% пленарних засідань і на роботі комітетів, то, напевно, він зайнята людина, і нехай йде займатися чимось іншим. Позбавлення мандата, я думаю, було б справедливим”, – сказав він.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close