Україна

Кличко веде на вибори відомого футболіста

Політична партія «УДАР» піде на місцеві вибори окремо. Про це на з’їзді партії, що відбувається сьогодні в Києві, заявив лідер партії,  мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу партії.

«Головне рішення, заради якого ми зібралися сьогодні, – “УДАР” іде на місцеві вибори! Іде, щоб робити Україну заможною, демократичною і успішною державою. Країною, де панують закон і справедливість, де громадяни почуваються захищеними, країною, в якій ми всі мріємо жити, – сказав Кличко. – “УДАР” піде на місцеві вибори окремо. І нестиме відповідальність виключно перед людьми. На це сьогодні є запит наших прихильників. І ще більший запит в суспільстві на відкритість політики, а не закулісні домовленості. Як мер столиці, я завжди відстоював інтереси киян. Як лідер політичної сили – європейське майбутнє України, демократичні цінності і свободи її громадян. І я залишаюся на цих позиціях».

Він зауважив, що заради розвитку Києва і України “УДАР” готовий співпрацювати з демократичними, проєвропейськими силами – в новій Київраді, в новообраних місцевих радах, на всіх рівнях.

Також Кличко під час з’їзду партії представив деяких членів оновленої команди партії «УДАР».

«А зараз я хотів би представити деяких членів нашої команди. Ми обіцяли оновлення і посилення “УДАРу”  активними і професійними людьми – у різних сферах. А також з нами ударівці, що будували партію, представляли її в своїх регіонах. Не відступали від принципів і цінностей нашої політичної сили. Я запрошую сюди і нових, і перевірених часом та подіями. Це ті люди, з якими ми йдемо працювати, досягати результату і перемагати!», – сказав Кличко.

Так, серед нових представників команди «УДАРу» – сурдоперекладач Леся Петровська, адвокат Олексій Шевчук, керівниця департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, начальник управління з питань цивільного захисту КМДА Роман Ткачук, відомий український футболіст Олександр Шовковський.

«Леся Петровська – сурдоперекладач. Ми пройшли з нею, так би мовити, історію пандемії в Києві. Щодня, на брифінгах, вона допомагала і допомагає доносити інформацію про ситуацію в столиці до глухих людей. Я радий, що вона буде з нами”, – сказав Кличко. – Олексій Шевчук – відомий адвокат. Вів чимало резонансних справ, відстоював закон і справедливість. Юлія Хан опікувалася розвитком велоінфраструктури в столиці. Віднедавна очолює департамент молоді та спорту КМДА. Ініціативна і відповідальна. Щиро вболіває за справу, якою займається. І я, впевнений, Юлія впорається і не підведе. Роман Ткачук – начальник управління з питань цивільного захисту КМДА. Керує фахівцями, які щодня виїжджають на пожежі, замінування, інші надзвичайні випадки. Оксана Юринець – перевірена часом і справами. Представниця “УДАРу” на Львівщині, депутат від “УДАРу” Верховної ради восьмого скликання. Разом ми пройшли Майдан і чимало інших випробувань», – додав Віталій Кличко.

Серед нових членів команди “УДАРу” і відомий український футболіст Олександр Шовковський. Сам Шовковський не зміг бути присутнім на зї’зді через підготовку до матчів Ліги нації. Але записав учасникам з’їзду відеозвернення.

«Друзі, я як людина активна і небайдужа, хочу долучитися до змін в нашій столиці і в нашій країні. Я досягнув успіху у спорті і налаштований на успіх у політиці. На жаль, я не можу зараз бути з вами поруч, бо знаходжуся у штабі національної збірної, де ми готуємося до матчів Ліги нації. Я вдячний Віталію Володимировичу, який запропонував мені долучитися до його команди – команди “УДАРу”. Я не підведу!», – сказав Шовковський у відеозверненні.

Останні новини

Back to top button