Україна

Кличко розповів, в якому районі найбільше хворих на коронавірус

У столиці 102 особи мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн конференції 30 березня.

 

За його словами, з усіх офіційно зареєстрованих вилікувалися дві людини, вони виписані з Олександрівської лікарні.

За словами мера, серед нових хворих 11 жінок віком від 29 до 61 року і 9 чоловіків – від 25 до 70 років. Один пацієнт госпіталізований до клінічної лікарні № 4, троє – в міську лікарню № 9. Інші лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів.

Кличко додав, що з 20 нових випадків чотири – це так звані «сімейні кола», де захворіли кілька членів родини.

Наразі в Олександрівській лікарні перебувають 38 пацієнтів із діагнозом на коронавірус, у міській клінічній лікарні № 4 – 13, а в міській клінічній лікарні № 9 – 7 .

Інші лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів.

Найбільше хворих на коронавірус зафіксовано у Печерському районі (27), Солом’янскому (16) та Голосіївському (14 людей). У Дарницькому районі 13 хворих на коронавірус, у Святошинському – 8, Шевченківському – 7, Оболонському – 6, Подільському – 5, Деснянському – 4 та у Дніпровському – 2.

В той же час Кличко закликав киян не порушувати режим карантину, інакше «буде катастрофа».

«Слухайте, хтось думає, що загроза стосується кого завгодно, але не його. Думати так, м’яко кажучи, нерозумно. Є свідомі кияни, а є ті, до кого ще не дійшло. Подумайте нарешті головою! Коли вас закликають обмежити контакти, залишатися вдома для вашої ж безпеки – ви компаніями вивалюєте на пікніки, ви влаштовуєте аншлаги на дитячих майданчиках, ви відмовляєтеся від обсервації, повернувшись літаками з  умовно закритого повітряного простору! Ви смієтеся і не вірите! І чомусь думаєте, що пронесе. Ні! І потім ніяка система охорони здоров’я не впорається з тисячами людей, які захворіють і будуть у лікарнях. Я говорю без перебільшення: якщо продовжаться ці «шатання» і тусовки, ці поїздки натовпами на природу, нас усіх чекатиме велика катастрофа», – заявив він.

В той же час заступник міського голови Валентин Мондрієвський на своїй сторінці у Facebook зазначив, що попри чутки в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються.

Він додав, що сьогодні в аптеки комунальної мережі «Фармація» надійде перша партія – 25 тисяч захисних марлевих масок.

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА Петро Пантелеєв повідомив, що в Києві проводять інспекції та каратимуть за порушення карантину. На порушників карантину в Києві чекають штрафи від 17 тисяч.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close