Україна

Кличко розповів про намір Президента призначити нового главу КМДА (відео)

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що 10 липня увечері у нього відбулася зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.  Про це він заявив у відеозверненні, яке розмістив на своїй сторінці у Facebook.

«Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно, про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА – його вертикаль і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться», – розповів Кличко.

«Я ж іще раз наголосив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень – це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування. Коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті», – зазначив Кличко

Він додав, що переконаний у тому, що в разі необхідності призначити нового очільника столиці потрібно проводити позачергові вибори.

«Якщо так потрібно мати в столиці «свого» мера, – нехай відбудуться дострокові вибори і нехай кияни оберуть того, кому довіряють», – підкреслив Кличко.

З повідомлень ЗМІ відомо, що Президент може призначити головою КМДА або керівника «1+1» Олександра Ткаченка, який є кандидатом у депутати від партії «Слуга народу», або ж бізнесмена-девелопера Андрій Вавриш.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close