Україна

Кличко розповів, коли у Києві можна буде побороти коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко стверджує, що побороти коронавірус у столиці можна за два тижні. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, пише 1NEWS посилаючись на ZIK.

За його словами, це цілком реально, але залежить від кожної людини.

“Що стосується обмеження карантину в місті Києві, ми можемо через 2 тижні побороти цю інфекцію, але це залежить від кожного з нас. Нам потрібно зробити все для того, щоб цей ланцюг передачі інфекції від людини до людини обірвався”, – зазначив він.

Разом з цим мер Києва запевнив, що наразі працюючих апаратів штучної вентиляції легень у столиці близько 380 і це більше, ніж в інших містах України.

До того ж, очікується прибуття ще 17 апаратів ШВЛ.

Віталій Кличко прогнозує, що якщо ситуація з хворими на коронавірус буде погіршуватися, то тоді з’явиться ймовірність нестачі медичних запасів.

“У 9-й інфекційній лікарні був. Також особисто перевіряв. І всі медики, які там працюють, підтвердили, що достатньо і обладнання, і захисту, одягу, рукавичок, масок, респіраторів і так далі. Тобто запас є в сьогоднішніх умовах на 4 тижні. А якщо ситуація буде змінюватися і буде збільшуватися кількість хворих, то це може призвести до зовсім іншої ситуації, коли буде не вистачати”, – пояснив він.

Нагадаємо, раніше Кличко повідомив, що станом на ранок 4 квітня у Києві зафіксовано 214 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Також мер Києва зазначав, що не виключає заборону руху приватного транспорту у Києві.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close