Україна

Кличко просить уряд відновити роботу транспорту попри застереження МОЗ

Міський голова Києва Віталій Кличко просить Кабмін дозволити відновити роботу громадського транспорту з 23 травня, попри те, що Міністерство охорони здоров`я вважає столицю неготовою для послаблення карантинних заходів. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив на онлайн- брифінгу.

«Із 23 травня столиця планувала розпочати наступний етап послаблення обмежень. Сьогодні Міністерство охорони здоров’я заявило, що Київ і ще 11 регіонів не відповідають критеріям послаблення другого етапу обмежень. З трьох критеріїв столиця не відповідає тільки одному – кількості хворих на 100 тисяч мешканців міста. Визначена норма – 12 хворих. В Києві зараз, за даними за останній тиждень, – 15 хворих на 100 тисяч людей. Щодо інших двох критеріїв претензій немає», – заявив він

Кличко зазначив, що звернувся до уряду з наступним – дозволити Києву розпочати другий етап послаблень. «Зокрема відновити роботу наземного громадського транспорту та торгових закладів до 1 тисячі квадратних метрів –  з 23 травня. І не відкривати поки дитячі і спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, 25 травня, бо в місті відбувається транспортний колапс», – зазначив міський голова.

Він додав, що за останніх 6 днів захворюваність у столиці була в межах визначеної урядом норми, але спалах у Дарницькому дитячому інтернаті для дівчат, де виявили понад 80 хворих, вплинув на загальну статистику.

Tags
загрузка...

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close