Україна

Кличко пропонує не закривати метро і наземний транспорт навіть при запровадженні повного локдауну

Міський голова Києва Віталій Кличко заявляє, що в разі введення жорсткого карантину, метро та наземний громадський транспорт повинні продовжити роботу. Про це він заявив в ефірі каналу «Україна 24».

«Ситуація дійсно складна, щодня кількість хворих збільшується. Щодня у нас негативні рекорди – сьогодні понад 1,5 тисячі людей захворіли, і збільшується кількість госпіталізованих. Вводить карантин виключно уряд. Я переконаний, що якщо локдаун буде введений, то нам потрібні чіткі правила дотримання цього карантину. Вони повинні бути визначені й доведені до кожного. Також потрібно стежити за чітким виконанням правил, тому що часто у нас правила вводяться, але не виконуються», — сказав він.

В той же час Кличко виступив за те, щоб не зупиняти транспорт.

«Я наполягатиму, що при введенні локдауну у жодному разі не можна зупиняти роботу метро і громадського транспорту. Все вводиться для того, щоб розірвати ланцюг поширення, але дуже багато людей задіяні в забезпеченні життєдіяльності міста, і ми не можемо зупинити місто взагалі. Я говорю про водопостачання, електропостачання тощо. Місто — це живий організм. Не можна, щоб ми зупинили роботу транспорту, і люди будуть забиватися в один автобус, як минулого разу», — сказав він.

Кличко зазначив, що в багатьох інших країнах вводили локдаун, але транспорт не зупиняли, щоб люди могли їздити на роботу.

«Я багато разів підкреслював, що без нагальної потреби люди не повинні виходити в громадські місця, користуватися громадським транспортом. І дуже важливо контролювати ті правила, які введе уряд. Ми звертаємося до людей, щоб вони проявляли свідомість. Локдаун не матиме ніякого ефекту, якщо ми не розірвемо ланцюжок передачі інфекції», — сказав він.

Нагадаємо, станом на 27 листопада за останню добу було зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 1 520 випадків у Києві.

Останні новини

Back to top button