Україна

Кличко покепкував над главою Офісу Президента: Привіт Андрію і Богдану (фото)

Мер Києва Віталій Кличко, перебуваючи у відпустці, передав привіт главі Офісу президента Андрію Богдану. Зокрема у своєму Twitter Кличко написав: «Привіт Андрію і Богдану! Вавришу і Андрію, щоб хлопці не переплутали. Спорт виховує волю до перемоги. Чесної і відкритої, коли не збрешеш і не сховаєшся за чиюсь спину…».

До тексту він прикріпив фото, на якому катається на вейкборді.

Нагадаємо, 5 серпня мер Києва пішов у тижневу відпустку.

Заочний конфлікт глави Офісу Президента та мера Києва почався з того, що Богдан вимагає відставки Кличка з посади глави КМДА.

30 липня Богдан заявив, що до нього приходила людина і пропонувала розділити награбовані бюджетні гроші столиці, а за це Кличко залишається на посаді глави КМДА.

Згодом Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро перевірити заяву голови Офісу президента Андрія Богдана про нібито підкуп у його інтересах. Сам він заперечує, що від нього до Богдана приходили «смотрящі».

НАБУ розпочало розслідування щодо можливого підкупу глави Офісу Президента.

На хвилі конфлікту 1 серпня Андрій Богдан розмістив на своїй сторінці у Facebook фото колаж з фотографією Кличка з написом: «Бл..дь, скажите уже кто-нибудь, он Андрей или Богдан?».

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close