Україна

Кличко показав, як проходить будівництво метро на Виноградар (відео)

Київській міський голова 5 листопада провів виїзну нараду на будівельному майданчику метро на Виноградар. Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, там, де буде майбутня станція «Мостицька», роботи тривають інтенсивно. Вже, зокрема, зроблені підпірні стінки на глибину 25 метрів.

«Будівництво метро для нас є пріоритетом. Зокрема, йдеться про подовження Сирецько-Печерської лінії метрополітену і будівництво двох нових станцій – «Мостицька» та «Проспект Правди». Ділянка, за нашими підрахунками, матиме пропускну здатність 34-36 тисяч пасажирів на годину», – пише мер Києві.

Кличко також додав, що під час виїзної наради були обговорені моменти, вирішення яких потрібно прискорити для подальшого процесу будівництва.

«Місто виконує всі зобов’язання перед підрядником. І головний підрядник теж має виконувати свої зобов’язання. Метробудівці запевнили, що роботи тривають за графіком і до кінця 2021 року станції метро на Виноградар будуть відкриті», – написав Кличко.

Нагадаємо, в березні була розпочата активна фаза будівництва метро на житловий масив Виноградар.

Будівельні роботи щодо метро на Виноградар оцінюються в 6 мільярдів гривень.

В бюджеті Києва-2019 на будівництво метро на Виноградар передбачено 760 млн грн, а також виділяється фінансування з держбюджету.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close