СвітУкраїна

Клімкін: Литва може взяти шефство над Авдіївкою

Литва розглядає можливість узяти шефство над Авдіївкою на Донеччині з метою сприяння розвитку не окремого об’єкта, а відновлення всього міста. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у виступі перед керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями ЗСУ в Авдіївці, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Наші литовські друзі дуже уважно дивляться, щоб узяти своєрідне шефство над Авдіївкою. Причому не просто шефство над окремим об’єктом, а подивитися, як саме литовська присутність – а литовці є нашими справжніми друзями – зможе підняти Авдіївку”, – сказав Клімкін.

Він додав, що українські дипломати прагнутимуть, щоб таке шефство було встановлено над містами, розташованими на підконтрольних українській владі територіях, а після деокупації  – і всього Донбасу

“І це у нас обов’язково вийде”, – переконаний Клімкін.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко поставив завдання українським дипломатам залучати кошти країн ЄС для відбудови конкретних населених пунктів на Донбасі.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close