СвітУкраїна

Клімкін: Литва може взяти шефство над Авдіївкою

Литва розглядає можливість узяти шефство над Авдіївкою на Донеччині з метою сприяння розвитку не окремого об’єкта, а відновлення всього міста. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у виступі перед керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями ЗСУ в Авдіївці, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Наші литовські друзі дуже уважно дивляться, щоб узяти своєрідне шефство над Авдіївкою. Причому не просто шефство над окремим об’єктом, а подивитися, як саме литовська присутність – а литовці є нашими справжніми друзями – зможе підняти Авдіївку”, – сказав Клімкін.

Він додав, що українські дипломати прагнутимуть, щоб таке шефство було встановлено над містами, розташованими на підконтрольних українській владі територіях, а після деокупації  – і всього Донбасу

“І це у нас обов’язково вийде”, – переконаний Клімкін.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко поставив завдання українським дипломатам залучати кошти країн ЄС для відбудови конкретних населених пунктів на Донбасі.

Останні новини

Back to top button