Україна

«Київводоканал» знову підвищує тарифи на водопостачання

Цього місяця кияни отримають в платіжках 17-відсоткове підвищення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення з 14 жовтня, інформує 1NEWS.

Попри те, що лише чотири місяці тому, 28 червня, ця послуга додала в ціні вісім відсотків. А враховуючи уже заплановане підвищення на 2019-й, то вода в столиці за рік подорожчає майже удвічі.

Новий тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у приватному секторі, для юридичних осіб та колективних споживачів -18,28 грн (досі – 15,75 грн), для мешканців багатоповерхових будинків з використанням внутрішньобудинкових систем – 19,59 грн (досі – 16,71 грн). На наступний рік у «Київводоканалі» планують збільшити тариф до 23,17 грн.

За даними НКРЕКП, Київ перебуває на 34 місці за дорожнечею тарифів на водопостачання з 50 міськводоканалів, тариф для яких затверджує державний регулятор. І на 29-му – за водовідведенням.

“У нас сімдесят одиниць техніки стоїть без водіїв, а зварювальники виїжджають за кордон цілими бригадами. Середня зарплата на підприємстві – 9,5 тисяч гривень – на 47 відсотків нижча від середньої по Києву. Хлор подорожчав втричі. За перше півріччя підприємство отримало 58 мільйонів гривень збитків”,– пояснює гендиректор «Київводоканалу» Юрій Новицький.

За його словами, нинішнє подорожчання на 17% – це лише на 20 гривень для середньостатистичної сім’ї з трьох осіб. Зараз середній місячний платіж за холодну воду – 108 гривень, а стане, за підрахунком пана Новицького, 128 грн.

Він скаржиться, що нинішній тариф мав бути взагалі затверджений НКРЕКП ще в грудні.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Якщо керівник підприємства, яке він очолює, скаржиться на збитки, то місце такого керівника в дупі!

Close