Україна

“Київтеплоенерго” отримало в управління частину власності “Київенерго”

«Київенерго» передає ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод “Енергія” в управління КП “Київтеплоенерго”, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу “Київенерго”.

“Згідно з рішенням Київради 31 липня закінчується дія продовженої угоди між компанією “Київенерго” та КМДА на управління енергооб’єктами комунальної власності – двома столичними теплоелектроцентралями ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, а також єдиним в Україні сміттєспалювальним заводом “Енергія”, – йдеться в повідомленні.

“Сьогодні о 24:00, після фіксації показань газових лічильників підприємств, відповідні протоколи будуть передані новому керуючому – комунальному підприємству “Київтеплоенерго”, – відзначають в “Київенерго”.

Угоду на управління столичним енергокомплексом було підписано між “Київенерго” та КМДА у 2001 році. ЇЇ дія минула 31 грудня 2017 року і була продовжено рішеннями Київради відповідно до етапів передачі майна.

На першому етапі в кінці опалювального сезону 2017/2018 років міському комунальному підприємству “Київтеплоенерго” були передані тепломережі, котельні і районні теплостанції, а також переведено близько 4 тис персоналу “Київенерго”.

На другому етапі передачі, який завершується сьогодні опівночі, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” приймає ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, що забезпечують теплоенергією близько 60% киян, а також сміттєспалювальний завод “Енергія”, який утилізує близько 25% твердих побутових відходів столиці і забезпечує опаленням та гарячою водою близько 300 столичних житлових багатоповерхівок.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close