Україна

«Київстар» і lifecell закрили старі тарифи і збільшують плату за послуги

Оператори вирішили підчистити в основному бюджетні тарифи, за якими абоненти могли мало і рідко платити та спілкуватися голосом

Місяць тому lifecell вирішив підняти більшу частину своїх тарифів. У когось абонплата зросла на 33%, як у тарифному плані Хайп, а у когось аж на цілих 75%, як у користувачів тарифних планів Лайфхак. Про це повідомляє 1NEWS.

В абсолютних цифрах вийшло, що більшість тарифів оператора зросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн. У компанії проблеми не побачили: не можеш платити – переходь на дешевший тариф. Багато користувачів так і зробили. Компанія зазначає, що послугою “конструктор”, де кожен може підібрати тариф сам собі, за останній місяць користувалися в 5 разів частіше, ніж зазвичай.

У lifecell зазначили, що оскільки підняття великої кількості тарифів вже відбулося в грудні, оператор не планує підвищувати ціни найближчим часом. “Київстар”, у свою чергу, вирішив скасувати частину своїх старих дешевих та інших тарифів, яких у нього близько двохсот. З 15 січня по 15 лютого 2019 оператор припинить дію частини старих тарифних планів, які на думку оператора були введені близько 5 років тому і “які є застарілими та не відповідають вимогам клієнтів або ринкової ситуації”.

Оператор вирішив підчистити в основному бюджетні тарифи, за якими абоненти могли мало і рідко платити та спілкуватися голосом. Наприклад, власники тарифу “Базовий” могли безлімітно спілкуватися в мережах “Київстар” і не платити щомісячну абонплату. Дзвінки на інші оператори коштували 1,5 грн хвилину, а 50 Мб інтернету – 3 грн. Тепер же цим абонентам доведеться переходити, наприклад, на найдешевший тариф Безлім Соцмережі – за 75 грн.

Список тарифів, які закриваються:

 • XXL
 • Базовий
 • Безлім + Київстар
 • Класичний
 • Комфорт
 • Ультра Комфорт
 • Вільний Київстар 35
 • Вільний смартфон
 • Би29
 • 5+0 Новий!
 • Вільний Київстар
 • Комфорт+
 • Київстар 3G онлайн 2017

Також, “Київстар” розпочав днями переводити абонентів передплаченого тарифу Онлайн 4G на тариф Онлайн 4G+, який коштує на 40 грн дорожче, але включає такий же пакет послуг. Абонплата в новому тарифі Онлайн 4G+ становить вже 115 грн замість 75 грн в старому Онлайн 4G. Тобто, вона підвищилася на 50% (без урахування переходу з місячної абонплати на чотиритижневу). Тариф був введений не так давно — 21.09.2017 року. Оператор підкреслив, що вартість послуг у цьому тарифі була значно нижчою за ринкову, тому його замінили.

Зараз на сайті lifecell мінімальний тариф з актуальною лінійки prepaid – Дзвінки всім – 80 грн за 4 тижні. У “Київстару” мінімальний актуальний тариф – Безлім Соцмережі – 75 грн. У Vodafone є тариф SuperNet Start – 65 грн за 4 тижні. Це помітно перевищує середній чек за надання послуг (ARPU), який вони мали в третьому кварталі 2018 року (56 грн – Vodafone, 57 грн – Київстар, 59 грн – lifecell). Тому, швидше за все, середній чек у мобільників в першому кварталі нинішнього року значно збільшиться.

Джерело: LIGA.net.

One Comment

 1. Ну что сказать? Сволочи да и только. Подавитесь своими тарифами, пусть ВАШИ тарифы удушат ВАС в своих объятиях. И когда вы только нажретесь нашей налогоплательческой крови. Вы -ВАМПИРЫ. Пусть у вас ничего никогда не получается.

Back to top button