Головна / УКРАЇНА / Київрада розриває угоду з «Київенерго»

Київрада розриває угоду з «Київенерго»

Київрада ухвалила проект рішення про розірвання угоди з ПАТ «Київенерго». Йдеться про припинення угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року, укладеної між Київською міською державною адміністрацією та акціонерною енергопостачальною компанією «Київенерго», інформує 1News з посиланням на Главком.

Про це під час виступу у Київраді заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Рішення передбачає припинення договору, який існував понад 16 років. Ми нарешті повинні розпочати виконання наміченого плану щодо завершення угоди з «Київенерго» та повернення майна київській громаді. Подальше зволікання в прийнятті цього рішення — точно не на користь Києва, не на користь міської громади. Ми тоді матимемо додаткові технічні та фінансові ризики», — сказав Пантелеєв.

За його словами, дане рішення передбачає інвентаризацію майна з подальшим поверненням його громаді.

«Мова йде не просто про повернення майна громаді, а повернення його в належному стані. Адже це дві величезні ТЕЦ, 2600 кілометрів мереж, це двісті котелень, а також сміттєспалювальний завод «Енергія», тобто величезний комплекс, який складається з 90 тисяч об’єктів, які нам необхідно проінвентаризувати. Лише після проведення перевірки можемо говорити про зарахування цього майна муніципальним підприємствам. Адже міській структурі необхідно отримати 5 ліцензій на впровадження відповідної ліцензії», — зазначив він.

Пантелеєв додав, що також рішення передбачає продовження угоди з Київенерго до завершення опалювального сезону 2017-1018 років. «Як вам відомо, діюча угода з «Київенерго» завершується 31 грудня 2017 року, тобто рівно посередині опалювального сезону, таким чином 1 січня 2018 року ми отримаємо реальні ризики перебоїв з постачанням послуг», — пояснив він.

За відповідне рішення проголосували 62 депутати Київради.

 

 

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

пятнадцать − один =

x

Перевірити також

19477311_1552905174784950_7606309734720929601_o

Хакери атакували Нацбанк, ПриватБанк, Ощадбанк та низку популярних сайтів. Стала відома назва вірусу

Комп’ютерні системи енергокомпанії «Київенерго» зазнали хакерської атаки, інформує 1News з посиланням на ...

Київрада відмовилася від російського ПЗ

Київрада відмовилася від використання органами місцевого самоврядування російського програмного забезпечення, натомість розробить ...

Україна та США підпишуть військово-технічну угоду

Під час переговорів у Пентагоні було домовлено про українсько-американські угоди щодо оборонної ...