Україна

Кияни у жовтні отримують платіжки без субсидій

Відзначається, що так сталося "через некоректну роботу програмного забезпечення

У квитанціях киян на оплату компослуг за жовтень не буде відображено субсидій, допомогу перерахують у наступному місяці.

Про це повідомляє 1NEWS.

Відзначається, що так сталося “через некоректну роботу програмного забезпечення “Житлові субсидії” та у зв’язку із внесеними змінами у порядок призначення житлової субсидії”.

“Споживачам не варто перейматися, адже після усунення вказаного недоліку у квитанціях субсидіантів буде відображено суму призначеної субсидії за два місяці: жовтень та листопад”, – йдеться в повідомленні.

У КМДА пояснили, що громадянам, які за жовтень сплатять житлово-комунальні послуги у повному обсязі, перерахують суму до сплати з урахуванням субсидії.

“Так, до прикладу, якщо субсидія за жовтень склала 300 гривень, а за листопад – 350 гривень, то у наступній платіжці (за листопад) субсидія буде складати 350 гривень + 300 гривень = 650 гривень”, – пояснив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Якщо ж споживач не оплатить послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникне заборгованість, то, за словами Крикунова, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії.

Також міська влада нагадала, що субсидіантам, які користувалися субсидією у неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведений автоматично, без повторного звернення.

Джерело: КМДА

Останні новини

Back to top button