Україна

Китайська компанія відремонтує злітну смугу аеропорту «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт Бориспіль у рамках меморандуму з китайською компанією China Communications Construction Company (CCCC) планує почати реконструкцію льотної зони №2 в 2020 році, а ввести в експлуатацію – у 2021 році. Про це повідомив комерційний директор аеропорту Георгій Зубко, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу аеропорту.

“Роботи з реконструкції будуть оплачені за рахунок кредиту і частково за рахунок власних коштів підприємства. Китайський Ексімбанк може видати кредит під державні гарантії. Ставки фінансування під державні гарантії значно нижчі за комерційні і не вимагають додаткових витрат з боку аеропорту”, – розповів він.

Зубко наголосив, що CCCC за свій рахунок підготувала і передала аеропорту попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту. Аеропорт вже підготував свої зауваження, які китайська компанія повинна усунути до кінця року. Після цього будуть проведені переговори з банком про фінансування.

“Процедура закупівлі не проводилася, і Бориспіль не витрачав гроші підприємства і бюджету”, – зазначив він, додавши, що пропозиція про будівництво було висунуто китайською стороною.

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури повідомляли, що в рамках стратегічного партнерства між Україною і КНР СCCC готує проект реконструкції другої злітно-посадкової смуги в аеропорту Бориспіль.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button