Україна

Кінцеву зупинку швидкісного трамваю перетворили на транспортний хаб (фото)

Компанія Kyivproekt Development завершила перший етап будівництва кінцевої станції швидкісного трамвая «Кільцева дорога».

Проектанти називають це транспортниим хабом, який об’єднує кінцеву станцію швидкісного трамвая №2 і №3, вісім зупинок громадського транспорту із 30 міськими та приміськими маршрутами.

На станції облаштували автоматизований турнікетний зал, встановили обладнання з підтримкою електронного квитка, цілодобове спостереження та погодинну аналітику трафіку на станції.

Також тут запустили безкоштовний Wi-Fi, створили місця для зарядки телефонів.

«За рахунок підвищення комфортності приміщень і продуманої логістики пересування пасажирів, збільшена пропускна спроможність станції, сучасний турнікетний зал повністю автоматизований, встановлено обладнання з підтримкою електронного квитка, повний контроль доступу, 14 сучасних інформаційних медіа екранів, цілодобове відео спостереження і погодинна аналітика трафіку, швидкісний безкоштовний WI-FI, місця для заряду смартфонів і гаджетів, а так само вбудована в архітектуру станції світлова індикація, яка буде попереджати пасажирів про прибуття транспорту», – говориться у повідомленні.

Компанія додає, що локація розташована на перетині двох густонаселених районів: Києво-Святошинського (Київська область) і Святошинського (м.Києва). У 10-ти хвилинній зоні налічується понад 155 нових житлових комплексів. Прогнозований приріст населення до 2023 року +250 000 осіб.

У новій локації поблизу передбачено відкриття сучасного шестизального кінотеатру, дитячого розважального центру з театром, навчальних і розвиваючих дитячих секцій, центру надання адміністративних послуг, великого сучасного продуктового супермаркету, магазинів одягу, аптек, ательє, ресторанів і багато іншого. Надалі ТПУ зможе приймати близько 70 тисяч відвідувачів і пасажирів на добу.

Kyivproekt Development облаштує і прилеглу до станції територію: тут створять дитячий і спортивний майданчики, пішохідні алеї, а ще збудують комплекс April City з перехоплюючим паркінгом на 1 400 місць.

Останні новини

Back to top button