Україна

Кінофестиваль «Молодість» оголосив дати проведення та локації

49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року відзначає свій 50-річний ювілей і відбудеться з 22 по 30 серпня 2020 року. Подія проходитиме у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи. Про це 1News повідомила прес-служба фестивалю.

Зазначається, що основними локаціями кінофестивалю стануть кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем’єр, «Будинок кіно» – майданчик для фестивальних показів та серії мастер-класів у рамках «Майстерні талантів», а також спеціально сконструйований для події кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де також пройдуть фестивальні Церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем’єри та спеціальні події.

Відкриє фестиваль фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії. Її українська прем’єра відбудеться 22-го серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Фільм «Забуті» розповідає про тридцятирічну Ніну, вчительку української мови, яка через роботу чоловіка не може поїхати з окупованого Луганська і змушена проходити курси перекваліфікації. Сімнадцятирічний Андрій, який внаслідок війни залишився сиротою, намагається зв’язатися з «зовнішнім світом» і нагадати Україні, що він ще існує. Їхні дороги перетинаються, коли першого вересня Андрій потрапляє до міліції через український прапор на шкільному даху.

У ролях: Марина Кошкіна, Данііл Каменський, Василій Кухарський, Олексій Горбунов, Марія Куліковська, Анастасія Халпахчі

Виробництво: Directory Films за підтримки Міністерства культури України та Lehmann Sisters за підтримки Федерального управління культури Швейцарії

Остаточні умови проведення фестивалю залежитамуть від актуальної епідеміологічної ситуації у місті Києві та чинних санітарних вимог Київської міської державної адміністрації.

Останні новини

Back to top button