Україна

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних збільшилась на третину

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних протягом карантину зросла на третину – до 400 тис осіб. Про це повідомила начальник управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні, передає 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“На сьогодні статус безробітного мають близько 400 тис людей, з них допомогу із безробіття отримують понад 340 тис осіб”, – сказала Бондіні.

За її словами, за час карантину кількість зареєстрованих безробітних зросла на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

“Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття ухвалило рішення, що протягом карантину мінімальна допомога із безробіття збільшена для незастрахованих осіб і на період карантину становить 1 тис грн”, – додала вона.

Бондіні також зазначила, що в базі даних служби зайнятості є 51 тис вакансій, а кожен п’ятий на обліку служби знаходить роботу.

Нагадуємо:

За місяць карантину кількість безробітних в Україні зросла на 1-1,3 млн та становить 2,5-2,8 мільйонів людей.

Станом на 7 квітня 2020 року по допомогу через безробіття до центрів зайнятості звернулись 364 тисячі осіб – на 13% більше, ніж на 7 квітня минулого року.

Back to top button