Україна

Кількість громадян, які підтримують чинний курс України зменшилась на 12%

Як зазначається у дослідженні, 45% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі

У жовтні кількість українців, які вважають, що події в країні розвиваються у правильному напрямі, порівняно з вереснем зменшилася на 12% – з 57% до 45%.

Про це йдеться у дослідженні Центру Разумкова, проведеному з 4 по 9 жовтня 2019 року, – інформує 1NEWS.

Як зазначається у дослідженні, 45% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні 2019 р. так вважали 57%), 29% — що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні — 17%).

34% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років (у вересні — 41%), 43,5% — що здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі (у вересні — 40%) і 10% — що не здатна їх подолати (у вересні — 6%).

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 4 по 9 жовтня 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Джерело: Центр Разумкова

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close