Україна

Київське «Динамо» з перемоги стартувало в Лізі Європи

Київське «Динамо» з рахунком 3:1 перемогло «Скендербеу» в першому матчі групового раунду Ліги Європи, передає кореспондент УНН.

З початку першого тайму динамівці намагалися перехопити ініціативу. Проте гості перші 15 хвилин застосували активний пресинг, до якого не були готові господарі.

«Динамо» провело кілька потенційно небезпечних атак, проте захисники нейтралізовували атаки господарів. Перші небезпечні удари завдали гравці «Скендербеу», проте їм не вистачило влучності. Після динамівці перехопили ініціативу і мали декілька можливостей відкривати рахунок в матчі.

На 15-й хвилині Гармаш виходив сам на сам, проте вирішив не бити, а віддати передачу, яку заблокував захисник. На 28-й Віда «розстрілював» ворота – поруч зі стійкою. Через три хвилини удари киян самовіддано блокували захисники.

Маючи ігрову перевагу кияни першим пропустили гол на 39-й хвилині. Дальній удар Георгі Музака не зміг відбити Коваль. Перший тайм завершився на користь гостей.

У другому таймі Хацкевич випустив другого нападника Жуніора Мораєса, замінивши Гармаша. Гра у два форварди одразу принесла результат.

На 48-й хвилині Сидорчук зрівняв рахунок у матчі, а вже через дві хвилини Мораєс реалізував простріл Гонсалеса.

На 65-й хвилині Мбокані реалізував пенальті. До кінця матчу кияни впевнено тримали гру під контролем.

Додані три хвилини матчу не змінили рахунок на табло. Додамо, що на матчі були присутні 24893 вболівальника.