Україна

Кернеса, який лікується у Німеччині, висунули кандидатом у мери Харкова

«Блок Кернеса – Успішний Харків» на міській партконференції в середу 23 вересня висунув кандидатом на посаду мера нинішнього міського голову Геннадія Кернеса, пише «Інтерфакс-Україна».

«Я прошу вас підтримати кандидатуру Кернеса Геннадія Адольфовича на посаду харківського міського голови на цих виборах», – сказав перший заступник мера Харкова Ігор Терехов, звертаючись до учасників партконференції.

Кернеса було обрано кандидатом на безальтернативній основі. За нього проголосували одноголосно.

Він також очолив список кандидатів у депутати міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

Спілкуючись із журналістами, Терехов висловив упевненість, що Кернес, який наразі проходить лікування в берлінській клініці «Шаріте», найближчим часом повернеться до Харкова.

«Його життєдіяльності нічого не загрожує. На сьогодні він проходить курс реабілітації у зв’язку з хворобою і найближчим часом, я упевнений, повернеться до міста Харкова», – сказав Терехов.

Він також спрогнозував перемогу Кернеса в першому турі, як це було у 2015 році.

Як повідомлялося раніше, у Кернеса підтверджено COVID-19 і двостороннє запалення легенів. 10 вересня його госпіталізували до 17-ї міської лікарні.

15 вересня директор департаменту у справах інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко повідомив, що стан Кернеса стабільно важкий.

У ніч на 17 вересня Кернеса транспортували спеціалізованим літаком із Харкова до Берліна на лікування в клініку «Шаріте».

Останні новини

Back to top button