Україна

Керівництво СБУ відкриє свої електронні декларації

У 2020 році посадові особи Служби безпеки України, які призначаються та звільняються з посад актами Президента, що не становлять державної таємниці, мають подавати свої декларації до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє 1News з посиланням на прес-службу НАЗК.

Так, у повідомленні зазначається, що 19 липня 2019 року НАЗК затвердило Порядок здійснення заходів фінансового контролю в СБУ стосовно окремих категорій осіб.

«Всупереч Закону в 2016 році СБУ затвердила акт, що встановлював щодо керівництва СБУ відмінні від інших працівників Служби правила подання декларацій. Це дозволило вказаним особам уникати фінансового контролю зі сторони НАЗК», – говориться у повідомленні.

В той же час Голова НАЗК Олександр Новіков вніс Голові СБУ Івану Баканову припис щодо усунення порушення Закону України «Про запобігання корупції» та скасування зазначеного незаконного акту. На виконання припису СБУ скасувала незаконний акт.

«Відповідно до вимог законодавства, у 2020 році посадові особи СБУ, які призначаються та звільняються з посад актами Президента, що не становлять державної таємниці, подають свої декларації до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», – додали в СБУ.

Нагадаємо, що цього декларації співробітників СБУ були засекречені.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close