Україна

Керівника заводу “Антонов” звільнили після перевірки СБУ та НАЗК

За результатами перевірки виявили численні факти, які можуть свідчити про неефективне управління державним підприємством

“Укроборонпром” вирішив припинити повноваження президента ДП “Антонов” Олександра Донця, за результатами перевірки держпідприємства матеріали передали до СБУ та НАЗК.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що наказ про припинення повноважень Донця підписав 9 червня гендиректор “Укроборонпрому” Айварас Абромавичус.

“Тимчасовим виконуючим обов’язки призначено Олександра Лося, віце-президента з проектування ДП “Антонов”.

Напередодні комісія ДК “Укроборонпром” завершила перевірку ДП “Антонов” й передала матеріали за її результатами до Служби безпеки України та Національного агентства з питань запобігання корупції”, – йдеться у повідомленні.

“Перевірка проводилася з 27 квітня до 22 травня 2020 року за дорученням прем’єр-міністра за даними СБУ, викладеними у листі СБУ від 16 квітня щодо наявної інформації про “нанесення шкоди національним інтересам України, пов’язаної з бездіяльністю, послідовними безсистемними управлінськими діями керівництва держпідприємства “Антонов”, – додали у концерні.

“За результатами перевірки виявили численні факти, які можуть свідчити про неефективне управління державним підприємством; нецільове використання об’єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва, що могли призвести до значних збитків державі та нанести істотну шкоду репутації найбільшого авіаційного підприємства України.

Результати перевірки разом з матеріалами щодо дій керівництва підприємства, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передані для подальшої оцінки та розслідування до правоохоронних органів”, – підкреслили в “Укроборонпромі”.

Акт перевірки також направили Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Кабміну та Офісу президента.

Джерело: Укроборонпром

Back to top button