Україна

Керівник “Укравтодору” пояснив своє рішення про відставку

Керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак повідомив, що рішення про відставку не пов’язано із заявою міністра інфраструктури про намір його звільнити.  Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

За його словами, на рішення піти з посади вплинули сімейні обставини та поява нових пропозицій роботи. Зв’язку з попередньою заявою міністра інфраструктури Владислава Криклія про те, що його буде звільнено, таке рішення не має.

Пряма мова: “Відверто скажу: трошки скучаю за сім’єю. Кожні вихідні я виїжджаю. Моя донька вступила в медичний університет, мій син зараз у сьомому класі. Я вже на цій посаді три роки, і, як ми порахували, я є керівником, що найдовше керує Укравтодором з початку створення цієї установи. Три роки тільки, але це найдовше.

Ми кілька тижнів тому домовились із міністром, із прем’єром, вони знали моє рішення про відставку. Ну я розумію, політична ситуація змінюється. Потрібна може нова енергія, нові люди. І моє особисте рішення, і нові пропозиція, які я отримав – все є дуже цікавим.”

Нагадаємо:

  • 24 вересня керівник Укравтодору Славомір Новак подав прем’єр-міністру Олексію Гончаруку заяву про відставку.
Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close