Україна

«Керівництво» ОРДЛО відмовилося від зустрічі з Хугом

Керівники так званих ЛНР/ДНР відмовилися від зустрічі з першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом, а співробітники місії стикаються з фактами перешкоджання виконанню своїх обов’язків в окремих районах Донбасу, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Під час скайп-брифінгу з Донецької області у п’ятницю він нагадав, що сьогодні триває п’ятий день його поїздки на Донбас. «Керівники збройних формувань відмовилися зустрітися зі мною. Це багато говорить про їхню налаштованість на діалог», — зазначив перший заступник голови місії.

А.Хуг також поінформував про факти перешкоджання спостерігачам ОБСЄ у виконанні ними свого мандата.

«На Донбасі в нас працюють понад 500 спостерігачів. У нас 17 офісів (пунктів — ІФ). Уночі члени місії здійснюють спостереження за допомогою камер, встановлених в 11 локаціях. 4 жовтня член т. зв. ЛНР спробував лазером вивести з роботи камеру, встановлену в районі Станиці Луганської. Протягом п’яти годин камера нічого не могла фіксувати. Питання — що т. зв. ЛНР намагалася приховати?» — сказав А.Хуг, продемонструвавши фотографії, що підтверджують інцидент.

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close