Україна

Карасьов і Пальчевський вибачилися за свою помилку в ефірі – ЗМІ

В ефірі телеканалу «NewsOne» український політолог Вадим Карасьов зробив заяву, в якій спростував раніше озвучену неправдиву інформацію про існування в нацистській Німеччині єврейських дивізій СС, яке було висловлено під час прямоефірного суспільно-політичного ток-шоу, в рамках дискусії, присвяченій Дню перемоги, а також приніс вибачення за цю помилку. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Також вибачення приніс Андрій Пальчевський в своєму відео.

Додатково канал розмістив в своєму ефірі спростування даної інформації і вибачився перед глядачами в рамках програми «Український формат».

«У попередньому випуску ток-шоу «Український формат» в дискусії фрагментарно обговорювалась неправдива Інформація про існування так званої «Еврейської дивізії СС», яка нібито існувала в нацистській Німеччині. Після опрацювання теми офіційно заявляю, що ця інформація не відповідає дійсності. Єврейської дивізії СС – не існувало. Приносимо вибачення за цю помилку в нашому ефірі», – повідомив ведучий Віталій Дикий.

Прес-служба телеканалу зауважує, що редакція не ставить під сумнів загальноприйнятну правду і з особливою повагою та шаною ставиться до усіх народів, які пройшли воєнний жах 40-вих років. Політика телеканалу спрямована на об‘єднання та збереження історичної пам‘яті та справедливості.

Back to top button