Україна

Канцлер Німеччини та президент Європейської ради привітали Порошенка

1 квітня з ініціативи німецької сторони відбулася телефонна розмова між Президентом України Петром Порошенком та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

фото 1News

Зазначається, що Ангела Меркель привітала Петра Порошенка з виходом у другий тур президентської кампанії. Було відзначено чесність та змагальність виборчого процесу в Україні.

Відбувся також обмін думками щодо подальших кроків, зокрема у рамках Нормандського формату, для активізації мирного процесу з імплементації Мінських домовленостей, звільнення заручників Кремля, а також щодо реалізації ініціативи з розгортання миротворчої місії під егідою ООН на території окупованого Донбасу.

Петро Порошенко подякував німецькому лідеру за особливу увагу до ситуації в Україні.

Як додає прес-служба 2 квітня Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

«Дональд Туск привітав Петра Порошенка з виходом до другого туру президентських виборів. Він особливо відзначив дотримання демократичних стандартів під час виборів і назвав це важливим здобутком Глави держави», – зазначається у повідомленні.

Співрозмовники обговорили питання двостороннього порядку денного в контексті проведеного напередодні міні-саміту Україна – ЄС в Брюсселі 20 березня.

Також було домовлено про наступні контакти на найвищому рівні.

Back to top button