Україна

Кандидат від «Слуги народу» пропонує запровадити вільну економічну зону на Буковині

Кандидат на посаду міського голови від партії «Слуга народу» Віталій Другановський звернувся до Президента України з пропозицією запровадження вільної економічної зони для Буковини. Про це він заявив у своєму відеозверненні, опублікованому на Facebook.

Другановський пропонує це питання також винести на всенародне опитування, заплановане на день виборів 25 жовтня.

«Через те, що Чернівці першими в Україні прийняли на себе удар коронавірусу і найбільше постраждало від пандемії саме моє місто, то економіка регіону знаходиться у вкрай важкому стані. Чернівці здавна славилось як місто підприємців…. Але відновлення економіки нашого міста після завершення пандемії без спеціального інвестиційного режиму відбуватиметься протягом десятирічь. Якщо не вжити термінових заходів, Чернівці ризикують прославитись як місто збанкрутілих підприємців», – зазначив Другановський.

Окремо він перерахував інвестиційні проекти, на які необхідно залучити інвестиції, серед яких і відновлення аеропорту, і зведення нової водоочисної станції тощо.

«Саме тому я би хотів, щоб Чернівецька область отримала статус вільної економічної зони хоча б на перехідний період до завершення світової економічної кризи, спричиненої пандемією, на 5-10 років», – додав він.

Другановський висловив думку, що за цей час можна було б не тільки відновити економіку регіону, але й створити українська Кремнієву долину у Чернівцях.

Опубліковано Віталієм Другановським Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський озвучив п’ять питань, на які пропонує дати відповідь українцям в день виборів 25 жовтня. Одне з цих запитань стосується вільної економічної зони для Донбасу.

Останні новини

Back to top button