Україна

Кандидат в Президенти України полетів в Москву на переговори (фото)

Делегація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» на чолі з головою політради Віктором Медведчуком та кандидатом у президенти України Юрієм Бойко перебуває з візитом у Москві.

Як повідомляє телеканал «112 Україна», українська делегація проводить переговори з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим та главою «Газпрому» Олексієм Міллером.

Зазначається, що переговори ініційовані українською стороною.

Цю інформацію підтверджує російське інформаційне агентство ТАСС та зазначає, що пряму трансляцію зустрічі веде український телеканал “NewsOne”.

Російське агентство додає, що Медведєв обговорив з візитерами питання газового взаємодії РФ і України.

“Маючи на увазі те, що відносини між Росією і Україною перебувають в стані глибокої кризи, я порахував правильним такого роду зустріч провести, – зазначив російський прем’єр. – Ми могли б зараз обговорити цілу низку питань, які є особливо актуальними, маючи на увазі поточний стан справ в сфері економічної взаємодії. Я маю на увазі і газову складову, оскільки, як відомо, цього року закінчується термін дії угод в газовій сфері, і необхідно визначитися, що робити далі”.

Нагадаємо, в Україні прийнята постанова Верховної Ради про те, що Росія офіційно визнана країною-агресором. Україна фактично не веде економісної співпраці з Росією і не закуповує російський газ.

Окрім того, додамо, що прямого авіасполучення між Києвом та Москвою немає, хоча літак Віктора Медведчука регулярно можна помітити на авіарадарах під час його польотів до столиці Росії.

Також зазначимо, що Генеральна прокуратура відкрила справу за підозрою Медведчука у державній зраді і посяганні на територіальну цілісність.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close