Україна

Кандидата в Президенти України ледь не заарештували в Давосі за невдалий жарт (відео)

Кандидат в Президенти України, колишній міністр екології Ігор Шевченко розповів, як його мало не заарештували у Давосі.

фото з Facebook Ігоря Шевченка

Так, Шевченко розмістив на своїй сторінці відео, в якому розповідає, що на Всесвітньому економічному форумі в Давосі можна безкоштовно взяти на згадку в’язану шапку з логотипом заходу.

«Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до «шапкових махінацій» заради друзів», – розповідає Шевченко.

Він повідомив, що прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато.

«Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з’явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть», – зазначив він.

«А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він «дозволив» мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього «не бачить». Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!», – додав Ігор Шевченко.

Слід зазначити, що дописувачі не оцінили жарти Шевченка і під відео залишили багато грубих коментарів, які зводились до того, що красти погано і таким чином він ганьбить Україну.

Згодом кандидат у Президенти України почав викладати фотографії, на яких він вдягнений у шарф точно такого ж кольору, як і згадані шапки. Під цими фото дописувачі активно задавали йому питання, скільки шарфів він поцупив і в кого.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close