Україна

Кабмін звільнив керівника Держгеокадастру: названо кандидатів на його місце

Йдеться про колишнього голову Держкомзему Олега Кулініча і уповноваженого президента із земельних питань Романа Лещенко

Кабінет міністрів звільнив Дениса Башлика з посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Відповідне розпорядження від 25 травня № 566-р опубліковане на Урядовому порталі, – повідомляє 1NEWS.

Іншим розпорядженням № 567-р уряд тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, поклав виконання обов’язків керівника на першого заступника голови зазначеної Служби Юлію Мороз.

Кабінет міністрів розглядає дві кандидатури на посаду голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Йдеться про колишнього голову Держкомзему Олега Кулініча і уповноваженого президента із земельних питань Романа Лещенко, – повідомляє Agroportal.ua.

Нагадаємо, 27 листопада 2019 року Кабінет міністрів призначив головою Держгеокадастру Дениса Башлика і доручив йому провести перевірку у відомстві протягом місяця.

У грудні керівників та їхніх заступників головних управлінь Держгеокадастру в областях та Києві відсторонили від виконання посадових обов’язків для проведення комплексної перевірки органу.

У лютому Кабінет міністрів надав офіційний статус даних кадастрової та інформаційних систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.

У січні  Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру 23 грудна за результатами тендеру замовила Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 899 тисяч гривень.

Джерело: Економічна правда

Back to top button