Україна

Кабмін звільнив керівника Держекоінспекції

Кабінет міністрів на минулому засіданні ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України, а натомість створити Державну природоохоронну службу

Кабінет міністрів на минулому засіданні звільнив Ігоря Яковлєва з посади очільника Державної екологічної інспекції України на час проведення службового розслідування.
Про це йдеться у розпорядженні КМУ №631-р від 14 серпня 2019 року.

“Відсторонити Яковлєва Ігоря Олеговича від виконання повноважень за посадою першого заступника голови Державної екологічної інспекції України на час проведення службового розслідування”, – інформує 1NEWS.

Іншим своїм розпорядженням, №632-р, уряд призначив начальника Державної екологічної інспекції столичного округу – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища столичного округу Юрія Сергієнка в.о. голови Держекоінспекції.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на минулому засіданні ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України, а натомість створити Державну природоохоронну службу.

Міністерство екології та природних ресурсів заявляє, що протягом останніх років крок за кроком напрацьовувало нормативно-правову базу для створення ефективної сучасної державної системи запобігання екологічним правопорушенням і моніторингу стану навколишнього природного середовища. Разом з тим міністерство скаржиться, що законопроект про Державну природоохоронну службу досі не був розглянутий парламентом.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close