Україна

Кабмін змінив процедуру надання допомоги переселенцям

Кабінет міністрів підтримав внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні уряду в середу.

Це рішення має на меті вдосконалення процедури призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, передбачається встановлення типової форми акта обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), яке було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції, а також визначення органів, які утворюють відповідні комісії з обстеження технічного стану житлових приміщень.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Давно пора навести порядок в этом вопросе. Я глубоко сочувствую тем у кого разрушены дома им и нужно помогать. . Но я знаю тех, у кого на Донбассе целехонькие квартиры, а у некоторых и две. При этом они получают пособия, имея деньги на частное жилье, умудряются постоянно мотаться по месту прописки и мелькать перед соседями, типа живут, чтобы не отняли, некоторые и две пенсии получают. И еще и раззевают рот на получение здесь нового жилья.

Back to top button
Close