Україна

Кабмін за тиждень має внести до ВР законопроект про збільшення фінансування нацбезпеки і оборони – АП

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Кабінет міністрів України у тижневий термін має внести на розгляд Верховної Ради законопроект змін до державного бюджету на 2016 рік щодо збільшення фінансування національної безпеки і оборони. Про це йдеться в Указі Президента №422/2016, яким введено в дію рішення РНБО про збільшення фінансування нацбезпеки і оборони, передає УНН.

Відповідно до Указу Президента, уряд має передбачити у змінах до Державонго бюджету на цей рік збільшення фінансування Міністерства оборони України на 3,8 млрд грн, Головного управління розвідки Міноборони на 175 млн грн, Національної поліції України на 2,004 млрд грн, Державної прикордонної служби України на 782,7 млн грн, Служби безпеки України на 128,5 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту на 5,4 млн грн, Управління державної охорони України на 51 млн грн.

Нагадаємо, 29 вересня Президент Петро Порошенко підписав Указ № 422/2016 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року “Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2016 році”, яким увів у дію відповідне рішення.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close