Україна

Кабмін вводить карантин по всій країні на три тижні

Кабінет міністрів України на засіданні 11 березня прийняв рішення запропонувати ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу Уряду.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

На засіданні Кабінету Міністрів також прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву.

Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що влада Києва прийняла рішення закрити до кінця березня в столиці всі навчальні заклади, а також обмежити проведення масових заходів. Також рекомендовано закрити всі розважальні центри та кінотеатри.

Back to top button