Україна

Кабмін розширить допомогу постраждалим від війни

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Кабмін розширить допомогу постраждалим від війни

Кабмін розширює програму допомоги українцям, які постраждали від війни.

Виплати зможуть отримати українці з деокупованих територій, населених пунктів, що перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території.

 

Кабінет міністрів розширює програму виплат для переселенців, а також для українців, які не мають статусу внутрішньопереміщеної особи. Відповідну ухвалу було схвалено на засіданні уряду у вівторок, 17 травня, повідомляє прес-служба Кабміну.

 

Так, уряд запустив низку програм із міжнародними гуманітарними організаціями з виплати по 2,2-2,5 тис. грн щомісяця для внутрішньо переміщених осіб із числа найбільш уразливих соціальних категорій. Тепер відповідну програму буде розширено.

 

“Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, населених пунктів, що перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом із ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

Для отримання таких виплат українці можуть подати заявку на інформаційну платформу єДопомога (edopomoga.gov.ua), а згодом оформляти заявку можна буде через Дію.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button