Україна

Кабмін розраховує на досвід партнерів у справі відновлення України

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Кабмін розраховує на досвід партнерів у справі відновлення України

На Конференції з питань відновлення України в Лугано прем’єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив деталі майбутнього Плану відновлення України.

 
На Конференції з питань відновлення України в Лугано прем’єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив деталі майбутнього Плану відновлення України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.
 
“Сьогодні на Конференції з відновлення України в Лугано озвучив деталі майбутнього Плану відновлення. Вже зараз уряд формує електронну карту України, де фіксуються всі збитки, завдані війною. На її основі наші партнери спільно з урядом, експертами і місцевою владою готуватимуть технічні проекти відновлення та трансформації регіонів”, – повідомив Шмигаль.
 
У Кабміні розраховують на досвід міжнародних партнерів.
 
“Міжнародні партнери України зможуть принести свій унікальний досвід і розуміння того, як побудувати якісно нове середовище в зруйнованих і пошкоджених містах і селах. Як створити новий міський простір, як побудувати нові об’єкти за найкращими стандартами. Ця синергія дозволить забезпечити трансформацію регіонів”, – йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, План відновлення України оцінюється у 750 мільярдів доларів.
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button