Україна

Кабмін реорганізував Академію муніципального управління

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Кабінет міністрів України реорганізував Академію муніципального управління через її приєднання до Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Про це йдеться у розпорядженні КМУ від 27 вересня 2016 року №694-р, передає УНН< /strong>.

«Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Академії муніципального управління шляхом приєднання до Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського», — йдеться у документі.

У поясненні до розпорядження зазначається, що рішення прийняте для створення оптимальної мережі вищих навчальних закладів, удосконалення системи їх управління та забезпечення прав і свобод громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Таврійський університет, згідно з розпорядженням, стає правонаступником майна, прав та обов’язків Академії муніципального управління. При цьому студенти Академії продовжать навчання у Таврійському університеті.

У КМУ нагадали, що Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського — це державний ВНЗ IV рівня акредитації, належить до вищої категорії «А». У складі університету — 15 факультетів, що здійснюють підготовку студентів за 41 напрямом.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close