Україна

Кабмін призначив нового керівника Держекоінспекції

Таким чином, Кабінет Міністрів України звільнив т.в.о. голови Державної екологічної інспекції Єгора Фірсова, який обіймав цю посаду протягом півроку

Кабінет міністрів призначив начальника Андрія Мальованого головою Державної екологічної інспекції.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у середу, 13 травня, – повідомляє 1NEWS.

Таким чином, Кабінет Міністрів України звільнив т.в.о. голови Державної екологічної інспекції Єгора Фірсова, який обіймав цю посаду протягом півроку.

Фірсов вважає, що його звільнення “було тільки питанням часу”.

“Останніми днями було багато пропозицій “порєшать і офіційно прибрати приставку т.в.о.”, але таких переговірників я посилав куди подалі”, – зазначив Фірсов.

Він заявив, що йому не соромно за виконану роботу, і пообіцяв найближчим часом опублікувати підсумковий звіт.

У коментарі НВ Фірсов сказав, що його не запрошували на сьогоднішнє засідання уряду. Він розповів, що востаннє зустрічався зі Шмигалем приблизно три тижні тому, той сказав, що його роботою задоволений і до нього немає жодних претензій.

За інформацією ZN.UA, звільнення Фірсова погодили із президентом Володимиром Зеленським. Видання з’ясувало, що глава держави “був вражений тим, що Фірсов не так часто, як хотілося б президенту, згадував про заслуги глави держави у справі примусу екологічно безвідповідального бізнесу до впорядкованої діяльності”. За час роботи Фірсова т.в.о. голови відомства низку великих підприємств оштрафували за екологічні порушення “на безпрецедентно великі для України суми”, зазначило ZN.UA.

Фірсова призначили т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України в листопаді 2019 року. Він заявляв, що братиме участь у конкурсі на посаду керівника інспекції, але в підсумку нового голову відомства призначили в обхід конкурсних процедур.

Джерело: Гордон

Tags

Останні новини

Back to top button
Close