Україна

Кабмін офіційно погодив звільнення Кличка

Подання на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації офіційно передали в Офіс Президента України Володимира Зеленського. Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його слова перед цим, Кабмін підтвердив подання на звільнення.

«Ми звернулись з поданням до Офісу президента про звільнення пана Кличка з посади, яку він зараз обіймає (глава Київської міської державної адміністрації – ред.)», – зазначив він.

Від додав, що дуже поважає Кличка, як чемпіона і він би особисто звільнив не його, а пана Столара (нині народний депутат, забудовник – ред.. 1News), але формальної посади у цієї людини немає.

«Не зважаючи на те, що це рішення команди загалом, і остаточне рішення буде приймати Президент, але в мене немає жодних сумнівів, що в Києві не припинилась корупційна практика…. Тому якщо підсилити пана Кличка сильним менеджером, який був би здатен опиратися усім цим групам впливу, то це дуже гарно відіб’ється на інтересах пересічних киян», – додав він.

Також Гончарук додав, що особисто в нього поки немає кандидатури на посаду глави КМДА, «але якщо Пре5зидент прийме рішення, то будемо шукати».

Нагадаємо, в кінці липня Офіс Президента направив в Кабмін представлення на звільнення Кличка з посади глави КМДА.

Згодом Кличко сам прокоментував цю інформацію і підтвердив, що дізнався про неї від Президента України.

З повідомлень ЗМІ відомо, що Президент може призначити головою КМДА або керівника «1+1» Олександра Ткаченка, який є депутатом від партії «Слуга народу», або ж бізнесмена-девелопера Андрій Вавриш.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close