Україна

Кабмін на закритому засіданні звільнив державного секретаря МОЗ

Кабінет міністрів України на закритому засіданні, за пропозицією міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької, звільнив державного секретаря МОЗ Артема Янчука, і замість нього призначив Інну Солодкую. Про це повідомила екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Але комусь дуже треба, щоб обов’язки державного секретаря виконувала людина, яка працює в міністерстві лише кілька тижнів і формально очолює Службу державного секретаря. Тому він був звільнений у суботу ввечері в супертаємному режимі із порушенням законодавства. Не знаю, як у кого тепер повернеться називати цю сумну групу осіб “урядом технократів””, – зазначила Супрун.

За її словами, Інна Солодка раніше очолювала юридичний департамент Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Вона – колишня колега Андрія Пивоварова – керівника юридичної служби МОЗ України при Раїсі Богатирьовій.

Дані кадрові перестановки Супрун назвала “рейдерським захопленням міністерства охорони здоров’я України”. Вона дорікнула прем’єру Олексію Гоначруку у тому, що його заяви про продовження медичної реформи розходяться з діями.

Як повідомлялося, 29 серпня Верховна Рада України затвердила в кріслі глави МОЗ Зоряну Скалецьку. Зоряна Скалецька – фахівець в галузі медичного та фармацевтичного права. Експерт з питань медичної реформи в об’єднанні громадських активістів “Реанімаційний пакет реформ”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close