Україна

Кабінет міністрів змінить формулу розрахунку пенсій

Планується, зокрема, внести "певні корективи у формулу розрахунку пенсій, де можливо збільшити "вартість" саме трудового стажу для людей, які вийшли на пенсію до 2010 року"

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Кабінет міністрів планує презентувати нові програми щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення тих людей, які мають великий стаж роботи.

 

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, інформує 1NEWS.

“Ми розуміємо, що це несправедливо, коли людина “пропахала” все життя і отримує мізерну пенсію. Зараз ми робимо лише перші кроки. А вже найближчим часом плануємо презентувати нові програми щодо пенсійного забезпечення тих людей, які мають великий стаж роботи”, – сказав Розенко.

За його словами, планується, зокрема, внести “певні корективи у формулу розрахунку пенсій, де можливо збільшити “вартість” саме трудового стажу для людей, які вийшли на пенсію до 2010 року”.

Водночас Розенко розкритикував заяви певних політиків про те, що з підвищенням пенсій слід зачекати 2 місяці – поки завершаться вибори.

“Ідеологія чинної влади полягає у тому, що як тільки у Пенсійному фонді з’являється додатковий ресурс, ми його одразу спрямовуємо на підвищення рівня життя наших громадян. Ми це робили протягом останніх років і точно так само зробили і зараз”, – сказав віце-прем’єр-міністр.

Джерело: Facebook

7 Comments

 1. “Ми розуміємо, що це несправедливо, коли людина “пропахала” все життя і отримує мізерну пенсію. Зараз ми робимо лише перші кроки. А вже найближчим часом плануємо презентувати нові програми щодо пенсійного забезпечення тих людей, які мають великий стаж роботи”, – сказав Розенко. За його (Розенка )словами, планується, зокрема, внести “певні корективи у формулу розрахунку пенсій, де можливо збільшити “вартість” саме трудового стажу для людей, які вийшли на пенсію до 2010 року” – а що, ті що вийшли на пенсію після 2010 “пахають” не все життя а тільки трішки? за Конституцією України усі громадяни рівні у своїх правах, а отже, якщо відновлять коофіцієнт трудового стажу 1,35 який був якщо не помиляюсь до 2016 (до періоду так званої пенсійної рехворми), або навіть збільшать його скажімо до 1,75 для тих хто вийшов на пенсію до 2010, а для тих хто вийшов на пенсію залишать той коофіцієнт трудового стажу який є зараз, на сьогдні він становить 1, то знову виходить що порушуються соціальні права громадян, які вийшли на пенсію після 2010 року

 2. По новым рассчётам уборщица проработав 40лет и зарабатывая 70руб в месяц( убирая лесничную клетку) получит больше пенсию чем женщина с высшим образованием ,на должности, имея 25 лет стажа и зарплату в 200 рублей в советское время. Хорошая реформа…

 3. А чому тільки для тих, які вийшли до 2010 року? Якщо потрібно збільшити вагу трудового стажу, то рахуйте для всіх роки понаднормового стажу з коефіцієнтом 1,5 і це буде справедливо. Досить вже ставити експерименти над пенсіонерами та законами про пенсійне забезпечення.

 4. Ми так часто говоримо про права людини і Конституцію України, яка захищає ці права, але в реальному житті ніякого захисту. Я вийшла на пенсію держслужбовця за станом здоров’я (за півтора року до 55 років маючи стаж держслужбовця 18 років та загальний стаж 28 років. За Законом мені мають перераховувати пенсію зі зміною підвищення посадового окладу з якого я пішла на пенсію, але вже 10 років жодних перерпахунків. В екранів телебачення та ЗМІ всі кричать про підвищення пенсій, але пенсії таких пенсіонерів як я за 10 років не підвищили на жодну копійку. Це справедливо? Де та Конституція, яка захищає наші права?

  1. Любов перерахунок пенсій державних службовців, які вийшли на пенсію, у разі збільшення посадових окладів діючих державних службовців був передбачений ст. 37 прим.1 ЗУ “Про державну службу”, який діяв до 2015 року ну а далі, як кажуть робіть висновки…….

  2. Любов перерахунки пенсій державним службовцям, у разі змін посадових окладів працюючих держслужбовців були передбачені ст. 37-1 ЗУ “Про держслужбу в редакції, яка діяла до 2015 року, але не злочинна влада вважає, що державні службовці, особливо рівня району, району в місті отримують дуууже високі зп, висновки робіть самі ……

 5. Почему то все “улучшения” для пенсионеров, в основном заканчиваются не очень хорошо!…
  Я вышла на пенсию в 2010 году “по выслуге”, как моряк дальнего плавания. Коэффициент расчета был 1.3, после очередного “улучшения”, мне пересчитали пенсию по коэффициенту 1(т.е. забрали треть моих денег), и теперь получаю только минимальную пенсию для “участника боевых действий”-имею статус. На сегодняшний день общий стаж 28 лет, а у знакомого 11 лет общего стажа, и та же пенсия по тому же статусу УБД.
  В пенсионном многих встречала возмущенных таким “улучшением на 1”, плачут и смеются,говорят: “…хорошо, что хоть не на 0 умножили..”
  Ждем следующих улучшений..со страхом…и улыбкой…

Back to top button