Україна

Кіберполіція заявила про розкриття найбільшої схеми фальсифікації і збуту медпрепаратів

Кіберполіція заявила про розкриття найбільшої схеми фальсифікації і збуту медичних препаратів. Про це повідомляє прес-служба Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Facebook.

«Кіберполіція спільно зі слідчими Подільського управління столичної поліції, припинили діяльність злочинної групи, учасники якої використовуючи інтернет здійснювали незаконне виготовлення та розповсюдження сильнодіючих лікарських засобів», — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, до складу злочинної групи входило 6 осіб, а ролі кожного з них були чітко розподілені.

«До складу злочинного угруповання входили IT-фахівці, що забезпечують функціонування і просування інтернет-магазинів. Крім того, за допомогою спеціально створеного call-центру зловмисники надавали консультації клієнтам щодо вживання сильнодіючих лікарських засобів. Зазвичай покупцями були спортсмени, які вживали медпрепарати для підтримки своєї фізичної форми», — заявив глава кіберполіції Сергій Демедюк.

Наголошується, що географія збуту лікарських засобів не обмежувалася межами України. Так, сильнодіючі лікарські засоби потрапляли на територію України контрабандним шляхом. Деякі з препаратів виготовлялися безпосередньо на складі, орендованому членами угруповання.

 

Так, поліцейські провели 16 санкціонованих обшуків за місцем проживання організаторів і співучасників злочинної схеми. Також проведені обшуки в так званому call-центрі та на складі для зберігання заборонених на території України препаратів.

У результаті поліцейські вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони, сотню сім-карт, банківські платіжні картки та понад 70 тис. доларів готівки. У їхніх приміщеннях правоохоронці також виявили наркотики, зброя і сотні тисяч пігулок сильнодіючих лікарських засобів.

Сьогодні, 14 вересня, одному з учасників злочинної групи судом обрано запобіжний захід у вигляді арешту. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на затримання інших учасників групи. Слідство по справі триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кіберполіція викрила шахраїв, що заволоділи 100 тис. гривень сімей онкохворих дітей

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close